Realizacja zamówienia: 1 godzin

Wspaniały krem z oliwą z oliwek.

Nadaje się do stosowania zarówno do twarzy jak i całego ciała.

Stosuje się go jako kosmetyk pielęgnujacy.

Doskonaly na blizny - RÓWNIEŻ ROSTĘPY. Przeciwdziała pojawieniu się nowych oraz wygładza już istniejace

Posiada bardzo przyjemną konsystencję lekkiego kremu oraz bardzo delikatny, świeży zapach.

"W kosmetyce, oliwa wykorzystywana jest od tysięcy lat ze względu na swoje właściwości wygładzające, ochronne i nawilżające. Wyrabiano z niej olejki i balsamy do smarowania ciała.
Oliwa jest bogatym źródłem kwasów oleinowego i linolowego oraz witaminy E. Olej z oliwek posiada znaczące właściwości regenerujące i jest efektywny w produktach regulujących nawilżenie i odbudowę struktury włosów i skóry. Olej z oliwek chroni skórę przed utratą wilgoci, działa łagodząco i kojąco.
W kosmetyce, ekstrakt z liści oliwki znajduje szerokie zastosowanie, począwszy od preparatów o właściwościach zabliźniających, do kosmetyków przeznaczonych dla skóry zniszczonej na skutek promieniowania UV. Właściwości te wynikają z obecności flawonidów (najczęściej żółte barwniki o właściwościach leczniczych i witaminopodobnych. Są silnymi przeciwutleniaczami czyli "wymiatają" wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się i degenerację tkanek.

Przywracają elastyczność naczyniom krwionośnym, wzmacniają je i uszczelniają, poprawiają krążenie, obniżają ciśnienie krwi, zapobiegają utlenianiu witaminy C, działają przeciwzapalnie) i kwasu oleinowego, działających stymulująco i regulująco na tkankę łączną. Oleoeuropeozyd w liściach z oliwki jest odpowiedzialny za rozszerzanie naczyń krwionośnych oraz za działanie relaksacyjne.


Made in Germany


Data ważności:

Pojemność: 500ml

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...