Realizacja zamówienia: 1 Brak gwarancji

Olej rycynowy na zdrowe paznokcie, włosy i rzęsy.

Rozdwojone i zniszczone włosy to problem przez który przechodzi niejedna kobieta. Używanie olejku rycynowego bedzię w tym przypadku bardzo pomocne. Jest on pozyskiwany z rośliny zwanej rącznikiem pospolitym.

Olejek rycynowy jest znany na całym świecie i pomimo swoich świetnych właściwości nie jest zbyt popularny. Mimo wszystko warto zainteresować sie tym olejkiem i wypróbować jego działanie, gdyż efekt jego działania może być zaskakujący.Powinno się go stosować na włosy, rzęsy jak i paznokcie.

STOSOWANIE:

* Jeśli chodzi o stosowanie olejku na włosy powinno się go nakładać bezpośrednio na końcówki włosów, jak również przygotować uprzednio specjalną odżywkę. Do tego należy wymieszać zółtka jak, troche soku z cytryny wraz z olejkiem rycynowym i nanieść powstałą odżywkę na skórę głowy i włosy a następnie owinąć głowę folią.Po dwudziestu minutach można zmyć konsystencję z włosów jednak warto potrzymać na nich odżywkę nawet przez całą noc.

*Aplikując olejek rycynowy na rzęsy, można użyć szczoteczki i nanieść na nie olejek w taki sposób, jakby malowało się rzęsy tuszem do rzęs. W tym przypadku również długość pozostawienia olejku na rzęsach będzie miała wpływ na efekt końcowy, im dłużej się trzyma konsystencje tym lepiej dla włosów, rzęs i paznokci.

*W przypadku paznokci olejek nanosimy wprost na paznokcie i pozostawiamy jak najdłużej. Przy regularnym stosowaniu olejku rycynowego, rozdwajające się paznokcie nie będą już problemem. W tym wypadku paznokcie nie będą się łamać gdyż będą wzmocnione przez olejek rycynowy.

Można zauważyć, że nawet najlepsza odżywka, która nie ma w swym składzie olejku rycynowego, nie będzie działała tak silnie jak zwykły olejek rycynowy. Warto zastosować kurację opartą na olejku rycynowym i cieszyć się zdrowymi i lśniącymi włosami, nierozdwojonymi i mocnymi paznokciami oraz gęstymi i długimi rzęsami.

Masa netto: 30kg

Opakowanie: kanister

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...